NE CEDE MALIS
(Przeciwnościom nie daj się zwyciężyć)

ks. VI "Eneidy" Wergiliusza

NE CEDE MALIS

motto Ludwiga von Mises'a, urodzonego we Lwowie - wybitnego austriackiego ekonomisty, który był zagorzałym krytykiem biurokracji i twierdził, że jedynym regulatorem rynku jest cena. Jego idee chyba najlepiej sprawdzają się na rynku kolekcjonerskim wyłączonym z jakichkolwiek regulacji i wpływów. My znamy ten rynek od wielu lat i doskonale go rozumiemy.

NE CEDE MALIS

każdy kolekcjoner doskonale zna sens tej sentencji i wie jak wiele przeciwności trzeba pokonać aby stworzyć własny, unikalny zbiór. Znamy to z własnego doświadczenia, jesteśmy kolekcjonerami.
 

Naszą ambicją jest stworzenie oferty dla jak największej liczby klientów. Chcemy, żeby naszymi odbiorcami byli kolekcjonerzy, pasjonaci numizmatyki, osoby łączące hobby z inwestycją oraz świadomi inwestorzy. Oferujemy monety numizmatyczne, historyczne, współczesne kolekcjonerskie oraz inwestycyjne. Nasza oferta dostępna jest na najpopularniejszych portalach handlowych i aukcyjnych (Numimarket , Allegro) oraz w sklepie stacjonarnym. Najszerszą ofertę prezentujemy w naszym sklepie internetowym.
Naszą specjalnością są monety złote: kolekcjonerskie, inwestycyjne, bulionowe. Monety inwestycyjne oraz współczesne monety bulionowe są znakomitą formą lokaty na trudne czasy lub alternatywą dla nieatrakcyjnych lokat bankowych.

Prowadzimy skup starych monet w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Kupujemy wszystkie stare monety, niezależnie od okresu, stanu zachowania i kruszcu. Popularne złote monety i srebrne monety skupujemy według stałych cen, aktualizowanych codziennie (tabela cen skupu monet).

Jako jedni z nielicznych posiadamy sklep stacjonarny z witrynami i wystawą monet. Każdy nasz klient ma więc możliwość obejrzenia wielu ciekawych monet, porozmawiania z nami i poszerzenia swojej wiedzy. Serdecznie zapraszamy 🙂

 
charset=Ascii binary comment
charset=Ascii binary comment

Nasz sklep stacjonarny w Warszawie

Waliców 19 (Wola) - wejście od ul. Krochmalnej

Otwarte codziennie w godzinach: 10:00 - 17:00

Na miejscu możliwość wyceny, sprzedaży i kupna monet

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!